adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Hasičská soutěž okresu Klatovy

Hasičská soutěž okresu Klatovy proběhla tradičně tříkolovým vyřazovacím způsobem. Na všech úrovních se jí zúčastnilo celkem 222 družstev ze 196 sborů.

Okrsková soutěž

Soutěž okrsku Velhartice pořádal v tomto roce opět Sbor dobrovolných hasičů Nemilkov. V soutěži mužů se kromě postupu do vyřazovacího kola bojovalo již podruhé o putovní pohár Starosty obce Velhartice. Ten byl od loňského roku v ržení našeho sboru. Do vlastní soutěže se přihlásila družstva mužů všech sborů okrsku. SDH Chotěšov a Pích byly mezi muži zastoupeny dvěma družstvy. Do soutěže žen se přihlásila družstva SDH Milínov a Pích. V letošním roce došlo ke změnám v pravidlech okrskových soutěží. Jednou ze změn bylo i to, že z okrskových soutěží postupují do vyřazovacích kol vždy 3 první družstva z pořadí. Proto po přenechání jednoho postupového místa naším sborem a jednoho místa sborem Chotěšov, postoupila do vyřazovacího kola v Malé Vísce z našeho okrsku družstva SDH Pích, Chotěšov a Nemilkov. Výsledky soutěže jsou shrnuty v přiložené tabulce. Kromě mužů obhájila loňské prvenství i naše děvčata.

Okresní finále

Ve finále v Klatovech jsme se dočkali historického úspěchu. Díky družstvu žen ve složení M. Gehartová, J. Chalupská, J. Chroustová, V. Kolářová, J. Kopelentová, J. Kulíková a J. Michálková, zdobilo jméno našeho sboru příčku nejvyšší. S Časem útoku 42,63 s a sedmivteřinovým náskokem před dalším družstvem z Defurových Lažan, dokázaly naše ženy, že jsou ve své kategorii na okrese nejlepší. Družstvu mužů se tentokrát nedařilo.Svůj příděl smůly si vybrali právě ve finále a tak jsme se pro tentokrát museli spokojit se 17. místem.