adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Pošumavská hasičská liga

Pošumavská hasičská liga sdružuje v roce 2002 v rámci okresu celkem 10 soutěží požárních útoků, z toho dvě v kategorii požární sport. Účast v osmi těchto soutěžích nás vynesla v celkovém bodovém součtu na 7. místo v mužích a 6. místo v ženách. Ligy se zúčastnilo 56 mužských a 21 ženských družstev.