adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Petrovický fernetový pohár

Kromě účasti na mnoha sportovních kláních, jsme si vyzkoušeli i roli pořadatelskou. Společně s petrovickým hasičským sborem jsme pozvali na druhou srpnovou sobotu všechny okolní sbory na hasičské sportovní odpoledne, pořádané v Petrovicích u koupaliště. Šlo o soutěž v požárních útocích a v duchu cen, které si odtud vítězové odvezli, byla soutěž nazvána "Petrovický fernetový pohár". Své hasičské umění zde předvedlo 12 mužských a 2 ženská družstva. Diváci viděli celkem 28 požárních útoků. V mužské kategorii nejlépe obstáli naši a zvítězili svým nejlepším časem sezóny 34,90 s. I naše ženy se blýskly do té doby jejich nejrychlejším útokem. První místo vybojovaly časem 40,69 s (ten se jim za dva týdny ve Slavošovicích podařilo zlepšit o dalších 19 setin). V závěru byla celá akce zpestřena neobvyklou "pivní disciplinou". Zadání této disciplíny, co možná nejrychleji postupně vypít čtyři lahváče, nejlépe sedlo čtyřce petrovických hasičů. S časem 61 s si odnesli prémii v podobě kartonu plechovek Gambrinus. Prvenství v ženské kategorii pak neuniklo našim hasičkám. Čtyři třetinky dokázali vypít za rovných 34 s. Čas našich mužů 80,43 s nám v pivní štafetě zajistil šesté místo.