adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Tréninky

Abychom udrželi krok s ostatními hasičskými sbory a obhájili pozice na předních místech v rámci okresu, museli jsme i v letošním roce vše postavit na pravidelných trenincích. Ten první proběhl poslední březnovou neděli na nové cvičební ploše u rybníka a v průběhu sezóny jsme ho ještě 17× zopakovali.