adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Elektrifikace hasičárny

Z důvodů nutnosti údržby a oprav požární techniky byla na jaře provedena elektrifikace hasičárny na Píchu. Mezi 2. a 15. květnem jsme se sešli na celkem devíti brigádách. Hrubý výkop pro pokládku kabele byl proveden firmou Matějovic z Kolince. Vše ostatní, tedy ruční dokopání výkopu pokládání kabelu, zahrnutí výkopu, elektroinstalace a dokončovací práce včetně navezení štěrku a zpevnění příjezdové cesty bylo uděláno svépomocí našimi členy. Na této akci bylo odpracováno cca 160 hodin.