adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Nákup stříkačky Flader

31.8. 2002 byl z příspěvků několika členů zakoupen hasičský veterán, stříkačka Flader vyrobená v roce 1931. Stříkačka byla náhodně objevena naším členem M. Macákem při žních v obci Nebanice okres Cheb a odkoupena od soukromé osoby za částku 1000 Kč. Postupně by mělo dojít k její zprovozuschopnění a uvedení do původního stavu.