adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

2005

Zahájení soutěžní sezóny

V sobotu 21. května se náš sbor zúčastnil první soutěže sezóny 2005. Zahajovací kolo Pouťového poháru v Hlavňovicích proběhlo v novém sportovním areálu a provázelo jej příjemné počasí. V požárních útocích (klasika) a pivní štafetě si své síly změřilo celkem 7 družstev. Našim mužům se podařilo získat prvenství s útokem za 35,40 s. V pivní štafetě jsme pak obsadili 2. místo, když čtyři naši borci vypili půllitr piva z kelímku za celkových 48,6 s. Čas útoku našich žen 44,10 stačil na 2. místo. Na čas vítězného družstva mladších žen z Milínov chybělo 0,23 s. Prvenství našim ženám však neuniklo v pivní disciplíně. Čtyři kelímky o obsahu 0,25 l se jim podařilo vypít za 32,5 s.

Hasičská soutěž okresu Klatovy

Okrsková soutěž

V sobotu 28. května proběhla okrsková soutěž v Nemilkově. V tropickém vedru se utkalo celkem 11 družstev. Našim mužům se podařilo zvítězit již popáté za sebou . Čas útoku 36,58 s i celkový čas 108,52 s (štafeta + útok) jsou našimi nejlepšími v historii okrskových soutěží. Našim ženám se po loňském druhém místě podařilo zvítězit s časem 43,44 s. Po vítězstvích z let 2001 - 2003 si tak naše ženy připsaly další nemilkovský úspěch. Domů jsme si tentokrát přivezli čtyři poháry (1. místo ženy, 1. místo muži, nejrychlejší útok a putovní pohár).  Foto

Vyřazovací soutěže

Vyřazovací soutěž mužů proběhla 11. června v Bystřici. Časy útoku 30,75 s a štafety 92,60 s stačily na obsazení 11. místa z dvaceti zúčastněných, to znamená bez postupu do okresního finále. Ženské družstvo se v tomto roce vyřazovací soutěže nezúčastnilo.

Okresní finále

Okresního finále jsme se poprve po čtyřech letech nezúčastnili.

Pošumavská hasičská liga

V r. 2005 se náš sbor zúčastnil celkem čtyř z celkového počtu jedenácti soutěží spadajících do PHL. V konečném pořadí obsadili naši muži 13. příčku z 63 a ženy 6. místo z 20 zúčastněných družstev.

Petrovický pouťový pohár

V sobotu 2. července se náš sbor zúčastnil Petrovického pouťového poháru. V požárním útoku zvítězila obě naše družstva, ženy s časem 40,38 s a muži 32,53 s.  Foto

Z další činnosti sboru

V pátek 14. ledna proběhla v Petrovicích v restauraci u Luhanů výroční členská schůze SDH Pích. Schůze se zúčastnilo 20 z celkového počtu 39 členů sboru. Jako hosté byli přítomni velitel okrsku p. Kopelent a preventista okrsku p. Netrval.

V neděli 1. května se uskutečnil v Píchu u rybníka první trénik sezóny 2005. Nácviku se zúčastnilo 12 členů sboru. 

V roce 2005 bylo celkem odpracováno při údržbě techniky a úpravě hasičárny a okolí 60 hodin.

22. října se 12 členů našeho sboru zúčastnilo námětového cvičení okrsku, při kterém byla provedena doprava vody z Dolního Puchverku do Suché. Přítomno bylo všech šest sborů okrsku.