adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

Pošumavská hasičská liga

Do celkového hodnocení byly i letos započítány výsledky z 11 soutěží. Tři z nich proběhly podle pravidel požárního sportu. Stejně jako v minulých letech se i letos zúčastňoval náš sbor pouze soutěží v klasickém útoku.

Naše mužské družstvo získalo účastí na pěti soutěžích celkem 23 bodů a obsadilo 12. místo v celkovém počtu 53 sborů. Vítězství mezi muži vybojovalo SDH Janovice nad Úhlavou (75 bodů).

Naše ženy posbíraly na čtyřech soutěžích 28 bodů což jim vyneslo 7. místo z 18 zúčastněných. První místo patří ženám ze Štěpánovic (73 bodů).


Překonání hranice 30 s

Významnou událostí se pro pro naše družstvo mužů stala poslední soutěž PHL v Malé Vísce. Poprvé v historii našeho sboru se časomíra požárního útoku zastavila pod hranicí 30 s. Celkem 6x útočili naši muži v posledních dvou sezónách na tuto hranici, výsledný čas byl však vždy něco přes 30 s. O to větší radost nám přinesl zdařilý útok v Malé Vísce. Výsledný čas 29,79 s znamenal 5. místo (22 zúčastněných) a postup do finále mezi 6 nejlepších, ve kterém jsme s časem 32,74 obsadily 4. místo.

 

Jen pro úplnost

V roce 2000 přišel velký BUM a chuť soutěžit i jinde než jen na Okrskové soutěži. Začala horečná příprava na účast v PHL.

Na Okrskové soutěži v Nemilkově se nám v r. 2000 poprvé podařil útok pod hranici 70 s - tedy čas 61 s.

Všechny další útoky už byly pod 60 s 

Hranici 50 s se podařilo pokořit na první soutěži sezóny 2001 v Defurových Lažanech - 45,84 s

Zhruba měsíc poté padla hranice 40 s - Okresní finále 2001 v Lubech - 37,94 s.

Na překonání hranice 30 s jsme čekali dalších více než 5 let - Malá Víska - 29,79 s.

Mezi překonáním hranice 70 a 30 s, tedy v letech 2000 - 2006, se naše mužské družstvo zúčastnilo 74 soutěží, v nichž předvedlo 95 platných a 3 neplatné útoky. Na dvou dalších soutěžích jsme nebyli připuštěni na start kvůli neshodám s rozhodčími. V tomto období absolvovali naši hasiči 114 tréninků.

Naše družstvo žen zahájilo svoji činnost 19.5.2001 soutěží v Defurových Lažanech. Od té doby až do současnosti absolvovalo 66 soutěží, což představuje 73 platných a 1 neplatný útok. Start na další jedné soutěži nebyl našim ženám umožněn kvůli neshodám s rozhodčími.