adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

2011

Okrsková soutěž v Nemilkově

V sobotu 28. května se náš sbor zúčastnil okrskové soutěže v Nemilkově. Na rozdíl od loňského roku, kdy se nám podařilo sestavit jen jedno smíšené družstvo, jsme letos soutěžili jak s ženským, tak i kompletně mužským družstvem. A právě mužům se po loňském třetím místě opět zadařilo. Kombinace nejrychlejší štafety soutěže (75,18 s) a nejrychlejšího útoku v historii nemilkovských okrskových soutěží vůbec (30,38 s), jim vynesla první místo. Požární útok našich žen nepatřil naproti tomu k těm nejzdařilejším. Čas 61,04 s stačil na čtvrté místo.  Foto

 

Soutěž stříkaček PS8 ve Slavošovicích

Po dvouleté odmlce se náš sbor opět zúčastnil oblíbené soutěže stříkaček PS8 ve Slavošovicích. Z výsledků 17 družstev, které se soutěže zúčastnily je patrné, že rychlý požární útok se nechá udělat i s těmito staršími a výkonnostně slabšími stříkačkami. Soutěž probíhala již tradičně dvoukolově. Naše smíšené družstvo dosáhlo v lepším druhém kole času 32,04 s. O velké konkurenci svědčí fakt, že tento velmi solidní čas zde stačil jen na 9. místo. Nejlepší družstvo Slavošovic předvedlo požární útok za neuvěřitelných 23,61 s.  Foto

Z další činnosti sboru 2011

V pátek 14. ledna 2011 proběhla v Petrovicích v restauraci Na mýtě výroční valná hromada našeho sboru. Z celkového počtu 34 bylo přítomno 23 členů. Jako hosté se schůze zúčastnili velitel okrsku Pavel Prosr.

V měsíci březnu byl proveden sběr železného šrotu.

9. a 10. duba se naši členové podíleli na opravě obecního vodovodu na Píchu. Jednalo se o provedení výkopu, položení nového potrubí a následné zahrnutí a začištění výkopu. 

25. června se osm našich členů prostřednictvím firmy SAZOM zúčastnilo brigády pro České dráhy. Jednalo se o vyžínání pod drátovody ČD na úseku Pocínovice, Dobříkov, Kout na Šumavě, Nýrsko, Zelená Lhota, Janovice nad Úhlavou a úseku Horažďovice předměstí, Sušice, Hrádek, Kolinec, Malonice, Luby u Klatov, Běšiny, Nemilkov.

13. srpna pořádal náš sbor v Liběticích Hasičské slavnosti. Od 16°° hod hrála skupina Compact.

Velitel sboru P. Gehart a zástupce velitele M. Veselý se 16. listopadu zúčastnili velitelského dne v Janovicích nad Úhlavou.

Při úklidu hasičárny, sečení trávy a přípravě palivového dříví bylo v roce 2011 odpracováno celkem 50 brigádnických hodin. Dále byly našimi členy provedeny přípravné práce pro asfaltování příjezdové cesty k hasičárně. Při nátěru hasičárny na Suché bylo odpracováno 20 hodin, údržba techniky si vyžádala dalších 20 hodin.