adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

2012

Okrsková soutěž v Nemilkově

V sobotu 26. května jsme se zúčastnili okrskové soutěže v Nemilkově. Našim mužům se nepodařilo postavit kompletní družstvo a tak při štafetě zaskakovala Dana Vitnerová (okno) a při útoku Jana Kulíková (4). Toto smíšené družstvo zde předvedlo nejrychlejší požární útok s časem 33,50 s a spolu se štafetou za 83,12 s obhájilo prvenství z loňského roku. V ženské kategorii byly výkony všech čtyřech družstev poměrně vyrovnané. Rozdíl mezi nejlepším a nejhorším útokem bylo pouhých 9 s. Naše ženy to tentokrát stihly za rovných 45 s a vybojovaly si tak druhé místo. Výsledky ostatních družstev viz. tabulka.  Foto

 

Z další činnosti sboru 2012

V pátek 27. ledna 2012 se v Petrovicích v restauraci Na Mýtě uskutečnila výroční valná hromada našeho sboru. Z celkového počtu 33 členů se zúčastnilo 23 hasičů. Jako hosté se zúčastnili starosta okrsku Pavel Prosr a velitel okrsku Jaroslav Kopelent.

Ve dnech 10. a 11. června se sedm členů našeho sboru prostřednictvím firmy SAZOM zúčastnilo brigády pro České dráhy. Při vyžínání trávy pod drátovody bylo odpracováno celkem 81 hodin.

V sobotu 11. srpna 2012 pořádal náš sbor v Liběticích Hasičské slavnosti. Od 18:30 hod. hrála skupina Compact. Součástí akce byla i sbírka na pomoc pro rodinu Františka Valdmana ze Stojanovic, kterému 5. srpna 2012 po úderu blesku hořela chalupa. Včetně příspěvku z pokladny sboru byla rodině Valdmanových předána částka 30 000 Kč.

Velitel sboru P. Gehart a zástupce velitele sboru M. Veselý se ve dnech 20. a 21. listopadu zúčastnily školení velitelů.

30. listopadu se L. Hofman zúčastnil školení preventistů v Sušici.

Při úklidu hasičárny a okolí bylo v tomto roce odpracováno našimi členy 40 brigádnických hodin. Dalších 80 hodin bylo odpracováno při přípravě palivového dříví a 40 hodin při údržbě techniky.