adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd xr1 silver boost adidas nmd r2 harvest release date look out for the adidas nmd r2 primeknit future harvest adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas nmd r2 harvest release date adidas wmns nmd r1 white rose adidas nmd xr1 primeknit core blackcore red adidas eqt cushion adv triple black adidas nmd r2 primeknit black white adidas nmd r2 white grey adidas nmd r2 primeknit black white red adidas nmd r2 primeknit whiteblack available now adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit white black release date adidas nmd r2 primeknit grey white

2013

Okrsková soutěž v Nemilkově

Okrsková soutěže v Nemilkově vyšla tento rok již na 12. května. Díky podmáčenému terénu byla z překážkové dráhy vypuštěna kladina, což se celkově odrazilo na lepších časech štafet. Nejrychlejší čas 71,12 s se podařilo zaběhnout našim mužům. Úspěch jsme slavili i v požárním útoku. S nejlepším časem 34,56 s jsme v celkovém pořadí zvítězili a to již třetí rok za sebou. Další putovní pohár tedy už u nás zůstává na trvalo. Naše ženy si zopakovaly loňské 2. místo, tentokrát ho vybojovaly časem 60,22 s. Výsledky ostatních družstev viz. tabulka.  Foto

 

Z další činnosti sboru 2013

V sobotu 19. ledna 2013 se uskutečnila v Petrovicích v restauraci Na mýtě výroční valná hromada našeho sboru. Z celkového počtu 34 členů bylo přítomno 20 hasičů. Jako hosté se zúčastnili velitel okrsku Jaroslav Kopelent a zástupce velitele Jiří Janeček.

21.-23. února 2013 se velitel sboru P. Gehart a zástupce velitele M. Veselý zúčastnili školení velitelů. Pověření k výkonu funkcí jim bylo prodlouženo na dalších 5 let.

Pětileté oprávnění k výkonu funkce strojníků získali také M. Veselý, Vl. Hofman a nově i L. Hofman účastí na školení strojníků, které proběhlo 2. března 2013.

15. a 22. června 2013 se naši členové zúčastnili brigády pro České dráhy. Stejně jako v i předešlých letech bylo prováděno vyžínání trávy pod drátovody.

Ve dnech 3.-4. srpna podnikli naši členové výlet vlakem po Šumavě s noclehem v Pihlově. První den po cestě ze Sušice přes České Budějovice až na Lipno využili ke koupání. Druhý den dojeli na konečnou železniční stanici Nové Údolí, kde v těsné blízkosti česko-německé hranice navštívili muzeum na kolejích. Návrat domů, opět po železnici, vedl přes Volary, Strakonice až do Sušice.

V sobotu 10. srpna 2013 pořádal náš sbor v Liběticích na hřišti LETNÍ PÍCHOVSKÉ SLAVNOSTI. Od 17 hod. hrála skupina Compact.

V sobotu 5. října 2013 proběhlo námětové cvičení, kterého se zúčastnilo všech šest sborů okrsku. Z rybníka v Zápotočí byla provedena sbory H. M. Boží, Nemilkov a Chotěšov dálková doprava vody ve směru na Libětice. Souběžně byla zajištěna doprava vody pomocí cisteren sborů Velhartice a Milínov, které byly plněny na Píchu u rybníka. Plnění cisteren včetně usměrnění dopravy zajišťoval náš sbor. Vyhodnocení námětového cvičení pak proběhlo u hasičárny na Píchu.  Foto

Při úklidu hasičárny a okolí včetně výměny krytiny přístřešku u hasičárny bylo v tomto roce odpracováno našimi členy 45 brigádnických hodin. Dalších 70 hodin bylo odpracováno při přípravě palivového dříví. Při údržbě techniky a úpravě startování a zapalování na červené stříkačce PS12 dalších 45 hodin.