Výroční valná hromada

V sobotu 17. ledna 2015 se uskutečnila v Petrovicích v restauraci Na mýtě výroční valná hromada našeho sboru. Z celkového počtu 33 bylo přítomno 21 hasičů. Jako hosté se akce zúčastnili velitel okrsku Velhartice Jaroslav Kopelent a starostka SDH Milínov Jiřina Janečková.

Okrsková soutěž v Nemilkově

V sobotu 30. května se náš sbor zúčastnil okrskové soutěže v Nemilkově. I tento rok se nám podařilo postavit pouze mužské družstvo, které tentokrát musela doplnit J. Kulíková (koš). Naše časy 77,82 s ve štafetě a  39,53 s v útoku byly nakonec těmi vůbec nejrychlejšími. Popáté v řadě jsme si odtud odvezli pohár za 1. místo.

Další foto včetně výsledků

Nové webové stránky

Dne 31. května byly oficiálně zpuštěny nové hasičské stránky na adrese www.sdhpich.cz . Nově se tak může na tvorbě stránek podílet více lidí, fotogalerie obsahuje podstatně větší fotky a byla přidána diskuze. Další novinkou je možnost snadného zvětšení textu každým uživatelem dle vlastní potřeby. Původní prezentace (viz. obr.) fungovala od 5. února 2009 do konce května 2015. V tomto období bylo celkem zobrazeno cca 242 000 stránek.

Vyžínání trávy pod drátovody

Ve dnech 19. a 20. června 2015 se naši členové zúčastnili brigád pro České dráhy. Bylo prováděno vyžínání trávy pod drátovody v železničních stanicích Hrádek, Kolinec, Kdyně, Dobříkov, Pocínovice, Nýrsko, Janovice, Luby, Běšiny, Nemilkov a Malonice.